О компании

Клінінгова компанія "Чистюля"

Компанія «Чистюля» - це запорука чистоти вашого будинку, офісу або громадського закладу. Протягом декількох років, ми постійно вдосконалюємось і знаходимо нові підходи до прибирання ваших приміщень. Завдяки цьому, ми готові взятися за будь-який спектр роботи і виконати її не тільки в термін, а й неймовірно якісно, дозволяючи нашим клієнтам залишити час для себе і більш важливих справ!

В арсеналі компанії тільки професійна побутова техніка Kärcher, професійні миючі засоби переважно німецької фірми KIEHL.

Спеціально навчений і перевірений службою безпеки нашої компанії штат співробітників.

Наші послуги
О клининговой компании Чистюля | Сервис 24/7
О клининговой компании Чистюля | Сервис 24/7

Чому ми?

Основні переваги сервісу "Чистюля"

Кваліфікований персонал
У нашій компанії приділяється особливу увагу навчанню і підготовці персоналу. Проводиться щомісячна атестація і строгий відбір кадрів. Всі співробітники перебувають у штаті компанії і були перевіреними в службі безпеки "Чистюля".
Сучасне обладнання і хімія
Ми уважно стежимо за всіма нововведеннями в сфері клінінгу і використовуємо тільки найкраще обладнання в нашій роботі. Перед використанням нових засобів для прибирання, наші фахівці проводять тести на якість і безпеку.
Якість виконуваних робіт
Компанія “Чистюля” ретельно стежить за виконанням завдань клінера, як під час збирання, так і після. Наші співробітники проходять щомісячну атестацію і також навчання по використанню сучасного обладнання та засобів очищення.

Наші послуги

Цілі

Наша мета - поліпшити життя наших клієнтів

Життя занадто коротке, щоб прибирати у власному домі! Наша команда клінінгової компанії “Чистюля” тут, щоб допомогти Вам. Ми надаємо якісні послуги з прибирання, щоб ваш будинок, офіс, будь-яке приміщення залишалося сяючим і красивим, щоб ви могли зосередитися на більш важливі речі, наприклад, на свою сім'ю і друзів.

Досить повертатися додому, як на другу роботу!

Інвестуйте в свій вільний час, користуючись нашими послугами. Почніть з індивідуальної оцінки вартості прибирання вашого будинку. Перейдіть в розділ Калькулятор або Зв'яжіться з нами для консультації.

Чистий дім - чиста планета

Ми не тільки забезпечуємо наших клієнтів ідеальною чистотою в їх будинках, але і робимо все від нас залежне для збереження екології. Ми орієнтуємося на використання екологічних чистячих засобів, які перевіряються нашими кваліфікованими співробітниками. Ми - одна з небагатьох клінінгових компаній в Україні, які цим займаються.

Наші послуги
О клининговой компании Чистюля | Сервис 24/7

Попередній розрахунок вартості прибирання

Клінінговий сервіс "Чистюля" пропонує можливість розрахувати орієнтовну вартість послуги ще до оформлення замовлення.

Де будемо наводити чистоту і порядок?

 • Квартира

 • Будинок

 • Офіс

Площа, м²

Вид прибирання

Додаткові послуги

 • Посуд

  130 грн

 • Холодильник

  160 грн

  Мийка холодильника (всередині порожній). Вартість: 100 грн
 • Духовка

  100 грн

 • Витяжка

  70 грн

  Усередині
 • Мікрохвильовка

  70 грн

 • Прання / Прасування

  130 грн

 • Балкон / Лоджія

  200 грн

  Балкон стандартний: 100 грн / м2. Балкон великий: 200 грн / м2
 • Дод. санвузол

  250 грн

 • Вікна

  130 грн

  Вікна при замовленні збирання: 90грн за вікно стандарт розмір 130 * 140. Вікна без замовлення прибирання: 130грн
 • Доставка ключів

  50 грн

 • Завдання клінера

  150 грн

 • Пилосос

  200 грн

 • Відеоспостереження

  0 грн

 • Хім. чистка дивана

  850 грн

  ціна може змінюватися від розміру дивана і ступеня забруднень див. прайс

Комплектація прибирання

Про клінінгову компанію "Чистюля"

Якщо Ви потребуєте послуги клінінгового сервісу, який зможе виконати прибирання на свята або в нічний час, тоді ми ідеально підходимо для Вас. Компанія Чистюля працює кожен день 24/7 без вихідних.

Багато жителів Дніпра зустрічалися з проблемою, коли просто немає часу, щоб провести прибирання квартири або офісу. Якщо ви живете у величезному будинку, то це практично неможливо. Наші фахівці зможуть допомогти Вам. Ми проведемо якісну чистку професійними засобами і спеціальними методами, якими забезпечені наші клінери.

Звертайтеся до насі отримаєте весь спектр послуг з прибирання від клінінгової компанії "Чистюля".

Відповідність очікуванням клієнта

Ми знаємо, що немає двох однакових будинків, тому немає причин, за якими послуги з прибирання повинні бути однаковими. У компанії “Чистюля” ми приділяємо час тому, щоб вислухати і зрозуміти ваші потреби. Коли ви запитуєте безкоштовну оцінку, один з наших досвідчених представників відправиться до Вас, щоб створити індивідуальну програму прибирання, яка буде відповідати вашому способу життя та бюджету.

Якщо у вас виникнуть будь-які проблеми або вам знадобиться внести зміни в свої послуги, наш дружній офісний персонал знаходиться на відстані одного телефонного дзвінка в будь-який зручний для Вас час.

Відповіді на типові запитання

Є питання? Ви можете зателефонувати або переглянути готові відповіді на найпопулярніші питання

В арсеналі компанії тільки професійна побутова техніка Kärcher, професійні миючі засоби переважно німецької фірми KIEHL.

Професійні клінери зможуть досягти значно більш високого рівня якості прибирання за допомогою сучасного обладнання і якісних засобів.

Скориставшись послугами клінінгової компанії, ви зможете заощадити на покупці спеціалізованого клінінгового обладнання, без якого не може обійтися велика компанія. Ми позбавляємо вас від клопоту по набору та управління клінінговим персоналом. Вам більше не потрібно турбуватися, якщо співробітник захворів, пішов у відпустку або звільнився. Ми подбаємо про всі ці проблеми!

З цього приводу ви можете бути абсолютно спокійні! Кожен клінер проходить перевірку службою безпеки і становить небезпеку тільки для забруднень в будинку.

Щоб поставити додаткові запитання, оформити замовлення і погодити час роботи - Зв'яжіться з нами.

Способи зв'язку:

Ми надаємо весь спектр послуг по клінінгу в Дніпрі (Дніпропетровськ) і Дніпропетровській області.

Оцініть нас

Якщо Ви вже були нашим клієнтам, тоді прохання залишити оцінку про нашу компанію

Клінінговий сервіс Чистюля